Sasukeho internetové příběhy

10. srpna 2008 v 17:56 | Smoochy |  Povídky
Ahojky lidičky,opravdu stojí za to přečíst si to až do konce,určitě se zesmějete,mě dostali ti gumoví medvídci. Click na Celý článek

By Haruko Hime

Tak jsem konečně u Orochimara. Navzdory ujetému náčrtku mapky od Kabuta a všem těm odřeninám, které jsem si způsobil v tom nekomfortním sudu.
Naruto byl trochu proti, ale já jsem byl silnější a dal jsem mu jasně najevo, že v Konoze mě neudrží za žádnou cenu… Možná kdyby přihodil pár těch gumových medvídků…
Pár listových mamlasů překvapilo, že jsem odešel. Řekl jsem, že chci být silnější, abych se konečně pomstil tý lasičce Itachimu. Není to tak úplně pravda, ale nic lepšího mě v tu chvíli nenapadlo.
Když mi Orochimaru nabídl nový počítač s připojením na internet, trochu jsem váhal. Potom ale přihodil tu hodně cool provazomašličku, kterou všichni tak moc obdivovali, když k nám přišel sejmout třetího, a já jsem mu zkrátka nedokázal říct ne.
Když jsem si poprvé přisedl k počítačovému stolku, myslel jsem, že se na svojí nové mašličce, kterou si tak rád vážu kolem pasu, oběsím. Připadal jsem si jako na velitelství NASA- tolik moderní technologie, až se mi z toho zamotala hlava.
Váhal jsem, jestli zmáčknout první, nebo druhé tlačítko. Takový dilema jsem měl naposledy, když jsem ráno přemýšlel, co si mám obléct. Kdo se má v těch cizích názvech vyznat? Power, reset… Nakonec jsem se po pečlivé úvaze a jedné chytré básničce (ententýky…) rozhodl pro možnost power a… Heuréka, ono to žije!
Klik jsem na ikonu internetu a cítil jsem se skoro jako Bill Gates. Ono to vůbec nebylo tak náročný, jak se mi na první pohled zdálo. Gya ha ha ha!
Zakládám si nový mail, čistě proto, aby mi na něj chodily spamy. On taky Orochimaru říkal, že si alespoň můžeme večer, když už bude po práci, psát.
Dlouze jsem zvažoval, jaký nick name zvolím. Musí být reprezentativní, drsný, trochu roztomilý a tak vůbec. Naklikal jsem: Uchiha1…. Potom jsem zjistil, že už je to jméno obsazené…. Ten Itachi, grrrrr!
Teď mám jiný mail:
… Ale prosím, moc mi tam nepište. Mám vážné podezření, že Kabuto zná moje heslo a tajně mi čte zprávy.
Když jsem tak nadšeně trajdal po světě internetu, narazil jsem na pár slov, kterým nerozumím. Na jedné stránce stálo tučným nápisem toto: NaruxSasu yaoi….
Neváhal jsem a našel jsem si slovník… Na tu stránku už nikdy nepůjdu…
Mám novou internetovou kamarádku.
Vyhrabal jsem jí na jednom chatu, říká si SweetOiroke. Je jí tolik jako mě, je hodně atraktivní a ráda jí ramen… No nakonec jsem se já blbec dozvěděl, že je to vlastně Naruto. Ještě dřív, než mu došla spojitost s mojí další přezdívkou (Sasu1ke) a mnou samotným, přestal jsem si s ním psát. Někdy mám vážně pocit, že je to idiot.
Stahuju si pár filmů. Jsem už teď docela hacker a vyznám se.
Přemýšlel jsem, co stáhnu jako první. Na stárkách malý-ninja.kon jsem dostal typ na snímek O princezně kunoichi.
Teď stahuju závratnou rychlostí… 15 kbelíků za sekundu… Mám ze sebe radost.
Vypadla elektrika. Teda Orochimaru říká, že vypadla. Mě je ale jasné, že zase nezaplatil účet.
Jsem bez počítače…. Absťák přichází…. Už jsem okousal všechny svoje shurikeny, zbyly mi už jenom fuuma shurikeny. Rád bych je okousal taky, ale trochu jsem vyšel ze cviku a už je neudržím v ruce.
Čas trochu trénovat. Šel jsem se proběhnout, zkusil jsem jógu. Ať jsem ale dělal cokoliv, nemohl jsem se ubránit myšlenkám na mojí milovanou kouzelnou krabičku- tak já říkám bedně.
Sotva jsem se zase vrátil na svůj počítač, zaviroval se… Ano, je to tak. Nemám tušení, jak se to stalo, ale stejně si myslím, že v tom má prsty Itachi… Nejdřív mě napadlo, že je závada v tom kunaii, který jsem hodil po monitoru, když mi už zase naběhl spořič. Proč si ale dávat vinu, shodím to všechno na ostatní.
Orochimaru říká, že už to přeháním. Udělal prý chybu, že mi ten počítač koupil.
Chtěl ze mě mít vytrvané tělíčko, o které by mě potom připravil… Našel jsem totiž jeho růžový deníček, kde jsem si přečetl tajné plány na ovládnutí světa.
Myslí si, že jsem tím vysedáváním na polstrované židli trochu přibral. Teď mám přísnou dietu a přísný trénink.
Když dnes hryžu tu oranžovou mrkvičku, proklínám ho a přísahám pomstu všemu, na co se jenom podívám… Začíná se to komplikovat, ale já jsem si jistý, že zase všechno zvládnu. Jsem přece Sasuke.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nugata ♥SB♥ nugata ♥SB♥ | Web | 18. srpna 2008 v 10:36 | Reagovat

dost dobrééé =D =D

2 Naruto § Naruto § | E-mail | 7. září 2008 v 12:57 | Reagovat

suuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrroooooooooooooooovvvvvvvvvviiiiiiiiiii

3 sak sak | Web | 21. února 2009 v 23:09 | Reagovat

krááásný

4 SB cihlenka SB cihlenka | Web | 28. února 2009 v 12:48 | Reagovat

Hey lidi to je fakt maras

5 Akemi-chan - SBé Akemi-chan - SBé | Web | 13. června 2009 v 19:32 | Reagovat

TAK TO JE VÁÁÁÁŽNĚ GENIÁLNÍ ^_________^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.