Naruto Shippuuden movie 1

6. srpna 2008 v 11:28 | Smoochy |  Online naruto filmy
aneb Naruto movie 4

Online//x//


Hned ze začátku musíme podotknout, že grafika tohoto, v pořadí již čtvrtého Naruto filmu, je skoro bezchybná a oproti dřívějším (tedy hlavně druhém filmu) byla opravdu dobrá. Příroda jako živá a postavy dobře propracované. Abychom ale moc nepřechválily tak na druhou stranu občas můžeme vidět scény kompletně zpracované počítačem (jedná se o například o kamennou armádu), které lze celkem dobře rozeznat. Někdy až příliš dobře.
Ale dějová zápletka byla hned ze začátku chytlavá, kdo by totiž čekal, že se hned v prvních minutách ocitneme na pohřbu hlavní postavy - Naruta. A hlavní zápletkou je - velmi nečekaně - záchrana světa XD
Jde hlavně o to, že je vypuštěn démon, který se potřebuje dostat do svého původního těla, dřív než ho zapečetí kněžka a pak chce "ovládnout svět". A právě kněžku musí na misi ochránit Naruto a sním Sakura, Neji (musím říct že právě to byl jeden z důvodů proč se ze všech Naruto filmů líbil spoluadmince Tee nejvíc právě tento XD) a Lee. Neji byl kapitán skupiny což u Naruta vyvolalo nejprve menší averzi ( za to u Tey tím zaručeně zabodovali ^_^)
Takže myslím, že další plus tohoto filmu byl právě výběr postav, které jsme v Shippudenech ještě neměli tolik možností vidět. A na pár krátkých scének si tam vlastně zahrála většina. (jako při boji s vypuštěnou kamennou armádou: Kakashi, Gai, Tenten, Temari, Shikamaru, a pak taky Kiba, Hinata, Tsunade, Kurenai, Shizune, a další…) I když mě trošku mrzelo, že Kiba tam měl jen jeden záběr, když proběhl s Kurenai a Hinatou vesnicí…ale tak to je osobní názor XD.
Již zmíněná kněžka byla vychována právě pro chvíli kdy bude pečetit démona. Nikdo ji jako malou neměl rád, protože mohla vidět jejich osud a jak zemřou - a když zemřeli byl to právě důvod proč nezemřela kněžka a právě to byl způsob její ochrany. Zpočátku byla velmi nepříjemná a chovala se namyšleně, ale samozřejmě že časem ji Naruto pomohl "převychovat" :)

Jak je vidět Sakura s Narutem stále nemůžou slyšel jméno Sasuke XD

Můj koment:Úplně super anime filmík

http://www.saiyanisland.com/naruto/images/movies/Movie4.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.