Srpen 2008

Sasukeho internetové příběhy

10. srpna 2008 v 17:56 | Smoochy |  Povídky
Ahojky lidičky,opravdu stojí za to přečíst si to až do konce,určitě se zesmějete,mě dostali ti gumoví medvídci. Click na Celý článek

By Haruko Hime

Píseň pro syna

8. srpna 2008 v 9:58 | Smoochy |  Fan Flash
Původně česká fanflash přidána na youtube,opět od Kobylky v pyžamu.Njn,je prostě dobrá.Itachiho příběh

8. srpna 2008 v 9:51 | Smoochy |  Fan Flash
Tak tady je skutečný důvod proč Itachi vyvraždil svůj klan a přidal se k Akatsuki.Stojí za to se podívat až do konce.Od Kobylky v pyžamu.Naruto Shippuuden movie 1

6. srpna 2008 v 11:28 | Smoochy |  Online naruto filmy
aneb Naruto movie 4

Online//x//


Hned ze začátku musíme podotknout, že grafika tohoto, v pořadí již čtvrtého Naruto filmu, je skoro bezchybná a oproti dřívějším (tedy hlavně druhém filmu) byla opravdu dobrá. Příroda jako živá a postavy dobře propracované. Abychom ale moc nepřechválily tak na druhou stranu občas můžeme vidět scény kompletně zpracované počítačem (jedná se o například o kamennou armádu), které lze celkem dobře rozeznat. Někdy až příliš dobře.
Ale dějová zápletka byla hned ze začátku chytlavá, kdo by totiž čekal, že se hned v prvních minutách ocitneme na pohřbu hlavní postavy - Naruta. A hlavní zápletkou je - velmi nečekaně - záchrana světa XD
Jde hlavně o to, že je vypuštěn démon, který se potřebuje dostat do svého původního těla, dřív než ho zapečetí kněžka a pak chce "ovládnout svět". A právě kněžku musí na misi ochránit Naruto a sním Sakura, Neji (musím říct že právě to byl jeden z důvodů proč se ze všech Naruto filmů líbil spoluadmince Tee nejvíc právě tento XD) a Lee. Neji byl kapitán skupiny což u Naruta vyvolalo nejprve menší averzi ( za to u Tey tím zaručeně zabodovali ^_^)
Takže myslím, že další plus tohoto filmu byl právě výběr postav, které jsme v Shippudenech ještě neměli tolik možností vidět. A na pár krátkých scének si tam vlastně zahrála většina. (jako při boji s vypuštěnou kamennou armádou: Kakashi, Gai, Tenten, Temari, Shikamaru, a pak taky Kiba, Hinata, Tsunade, Kurenai, Shizune, a další…) I když mě trošku mrzelo, že Kiba tam měl jen jeden záběr, když proběhl s Kurenai a Hinatou vesnicí…ale tak to je osobní názor XD.
Již zmíněná kněžka byla vychována právě pro chvíli kdy bude pečetit démona. Nikdo ji jako malou neměl rád, protože mohla vidět jejich osud a jak zemřou - a když zemřeli byl to právě důvod proč nezemřela kněžka a právě to byl způsob její ochrany. Zpočátku byla velmi nepříjemná a chovala se namyšleně, ale samozřejmě že časem ji Naruto pomohl "převychovat" :)

Jak je vidět Sakura s Narutem stále nemůžou slyšel jméno Sasuke XD

Můj koment:Úplně super anime filmík

http://www.saiyanisland.com/naruto/images/movies/Movie4.gif

Naruto movie 3 Vzpoura zvířat půlměsíčního ostrova, Dattebayo!

6. srpna 2008 v 11:20 | Ten-Ten |  Online naruto filmy
Online//x//

Film začíná vyprávěním Tsunade o Měsíční zemi. (Samozřejmě nezapomene zmínit, že tam mají dobré kasino :)) Potom už začíná mise, kterou vede Kakashi. Na této misi je také Naruto, Sakura a Lee. Mají chránit prince a jeho syna na cestě domů do Měsíční země. Princ je strašpytel a poněkud tlustý. Jeho syn (kterému je odhadem asi 9 let) je na první pohled rozmazlený, ufňujaný a sobecký. Což ovšem Naruta velmi dráždí a tak je často vidět jak ho Kakashi musí držet, aby malý Hikaru jednu neslízl…Poté, co si na své cestě koupí cirkus a Hikaru zachrání jednomu tygrovi život, se dovídáme, že se choval tak děsně, protože chtěl aby si s ním každý hrál a aby měl kamarády a tak si všichni slíbí, že budou kamarádi a že na sebe nezapomenou.(dojemná scénka :D) Když dorazí do Měsíční země, zjistí, že král umírá a na jeho místo se tlačí jeho tajemník, kterého považoval za kamaráda. Po různých bojích naši ninjové vyhrají a mise je splněna. Ale protože si Kakashi po boji musí dva týdny odpočinout v nemocnici, tak si prodlužují dovolenou u moře v Měsíční zemi.

Můj koment:Super film

http://i5.photobucket.com/albums/y180/Hylarry/movie3hl4.jpg

Naruto movie 2 Iluze ruin podsvětí

6. srpna 2008 v 11:17 | Smoochy |  Online naruto filmy

Online//x//


Naruto,Sakura a Shikamaru dostanou za úkol najít a chytit malé zvířátko do jisté vesnice. Cestou jsou ale napadeni tajemně neznámými vojáky a jejich velitelem jménem Temujin. Naruto s Temujinem při boji spadnou ze skály a proberou se ve vesnici kočovníku. Později Naruto zjistí že tento úkol jim udělil právě náčelník tohoto kočovného klanu. Naruto se později s Temujinem vydají za Panem Haido který hodlá založit Utopii (zemi míru bez válek.). Protože vidí že Naruto má jistě nadpřirozené schopnosti nabízí mu místo ve svých řadách, Naruto odmítá. Naruto a Temujin se dostanou do podzemí,kde najdou svého nepřítele,vypukne tam boj , ale nakonec vše skončí dobře…

Můj koment:Tento film mě nějak extra nezaujal,ale přesto je dobrý.

Naruto movie 1 Záchrana Sněžné princezny

6. srpna 2008 v 11:14 | Hinata-chan |  Online naruto filmy

Online//X//Film začína scénkou z filmu na kterém jsou Naruto, Sasuke a Sakura v kině. Nařídil jim to Kakashi kvůli další misi. Z kina je kvůli hluku (který ovšem dělá jen Naruto) málem vyhodí :D… Naruto je veliký fanda herečky, která ve filmu hraje hlavní roli a usiluje o její autogram. Ona je ale zásadně nedává (je totiž dost sobecká). Naše trojice v čele s Kakashim má za úkol chránit herečku na cestě do Sněžné země, kde se má natáčet nový film. Tam zjišťujeme že herečka je opravdová princezna ze Sněžné země a po bitvě se v této zemi poprvé objeví jaro a taky moc hezká duhová chakra. Na konci filmu dává princezna Narutovi svůj autogram a stává se zní jiný člověk (hodný a milý).


Můj koment:Super film,stojí za to se na něho podívat

http://naruto-anime.info/wp-content/uploads/2007/08/movie1.jpg